Meie spordikompleks on eeskätt Lennuklubis Keelutsoon ja Koigi lennuväljal oma harrastustega tegelejate vajaduste ja olme tagamiseks. Siia tullakse nii oma hobide pärast kui lihtsalt vaba aega aktiivselt veetma. Igal aastal toimuvad erinevad võistlused ja rahvusvahelised treeninglaagrid lennuspordi aladel.

Ühest küljest on siin väga privaatne asukoht ja samas ollakse ka täpselt keset Eestit. Lähimad naabrid on linnulennult 1 km, aga Tallinn-Tartu maantee ja mitmed söögikohad ning kauplus vaid 3 km. 

Külalistemaja ja klubihoone arhitektuur ning interjöör on omapärased (need on maakivist seintega kunagised hobusetallid) ning pakutavad lisategevused sellised, millest mitmeid mujal ei kohtagi. Loomulikult on olemas ka eraldi saunamaja

Kui meil ei ole oma klubilisi või sporditegevusi, siis pakume hoonestut ja selle võimalusi teistelegi kasutamiseks. Paljud riigiasutused, omavalitsused ja firmad käivad meil oma koolitusi läbi viimas. Siin toimuvad traditsiooniliselt mitmed suuremad iga-aastased üritused, nt aastakoosolekud ja suvepäevad.
Teatud määral võimaldame ka eraisikutel siin oma sündmusi tähistada, eriti siis kui soovitakse näiteks sünnipäeva puhul kõigile oma külalistele pakkuda just meie eripäraseid seiklusi-elamusi.

Üksikkülastajatena saavad meil viibida üksnes oma klubi liikmed või meie korraldatud tegevustes osalejad, muud üritused toimuvad gruppidele ja väljarentimine toimub valitud hoonete kaupa. 

Lennubaas
Sitemap
© Lennubaas
Lennu, Sargvere küla, Paide vald | baas [ät] lennubaas.ee | Mob. 55 63 88 00